KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13337153
nr 1333 7153
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, "Sommarlandskap". Signerad. Motivet: 23x32cm
Kondition: skadad
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 juni 2020
kl 20:54:23
9/6 07:50:44
100 kr
15/6 11:27:43
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind